Ottelut 2020-2021

Lataa Pyrinnön Korisliigan ottelut kalenteriisi.

02.10.    18:30

Korisliiga

Harjoitusottelu: Pyrintö – Kobrat

Pyynikin palloiluhalli

08.10.    18:30

Korisliiga

Harjoitusottelu: Kauhajoki – Pyrintö

Kauhajoen koulukeskus

10.10.    18:30

Korisliiga

Harjoitusottelu: Pyrintö – Ura Basket

Pyynikin palloiluhalli

14.10.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Kouvot

Pyynikin palloiluhalli

99 - 80 (46 - 31)

15.10.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Oulu Basketball

Pyynikin palloiluhalli

101 - 83

17.10.    18:30

Korisliiga

Kataja Basket – Pyrintö

LähiTapiola Areena

101 - 106 (55 - 58)

21.10.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Ura Basket

Pyynikin palloiluhalli

100 - 86 (49 - 43)

22.10.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Jyväskylän Weikot

Pyynikin palloiluhalli

60 - 78

28.10.    18:30

Korisliiga

Korihait – Pyrintö

Uusikaupunki Areena

77 - 103 (44 - 50)

30.10.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Helsinki Seagulls

Pyynikin palloiluhalli

79 - 100 (50 - 40)

04.11.    18:30

Korisliiga

Salon Vilpas – Pyrintö

Salohalli

112 - 74 (61 - 38)

07.11.    17:00

Korisliiga

Pyrintö – Lahti Basketball

Pyynikin palloiluhalli

118 - 88 (54 - 53)

08.11.    17:00

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Koiviston Kipinä

Pyynikin palloiluhalli

68 - 81

11.11.    18:30

Korisliiga

Ura Basket – Pyrintö

Littoisten monitoimitalo

113 - 132 (46 - 64)

12.11.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Tapiolan Honka

Pyynikin palloiluhalli

103 - 111

15.11.    17:00

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – PuHu Juniorit

Pyynikin palloiluhalli

49 - 77

18.11.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Kobrat

Pyynikin palloiluhalli

95 - 93 (34 - 51)

26.11.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Karkkila

Pyynikin palloiluhalli

01.12.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Korihait

Pyynikin palloiluhalli

128 - 67 (62 - 34)

03.12.    18:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Jyväskylän Basketball Academy

Pyynikin palloiluhalli

04.12.    18:30

Korisliiga

KTP-Basket – Pyrintö

Steveco Areena

06.12.    15:00

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Raholan Pyrkivä

Pyynikin palloiluhalli

08.12.    18:30

Korisliiga

Kouvot – Pyrintö

Jatke Areena

17.12.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Helsingin NMKY

Pyynikin palloiluhalli

01.01.    17:00

Korisliiga

Kauhajoki – Pyrintö

Kauhajoen liikuntahalli

03.01.    17:00

Korisliiga

Pyrintö – Kauhajoki

Pyynikin palloiluhalli

03.01.    13:00

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Hyvinkään Ponteva

Pyynikin palloiluhalli

06.01.    18:30

Korisliiga

Lahti Basketball – Pyrintö

Lahti Energia Areena

07.01.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Ura Basket

Pyynikin palloiluhalli

12.01.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – Salon Vilpas

Pyynikin palloiluhalli

15.01.    18:30

Korisliiga

Kobrat – Pyrintö

Lapuan urheilutalo

16.01.    13:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Munkkiniemen Kisapojat

Pyynikin palloiluhalli

21.01.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Lappeenrannan NMKY

Pyynikin palloiluhalli

22.01.    18:30

Korisliiga

BC Nokia – Pyrintö

Nokian palloiluhalli

23.01.    14:00

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Raiders Basket

Pyynikin palloiluhalli

27.01.    18:30

Korisliiga

Pyrintö – KTP-Basket

Pyynikin palloiluhalli

28.01.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Kristika Turku

Pyynikin palloiluhalli

04.02.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Forssan Koripojat

Pyynikin palloiluhalli

09.02.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Korikouvot

Pyynikin palloiluhalli

11.02.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Lahti Basketball

Pyynikin palloiluhalli

18.02.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Espoo Basket Team

Pyynikin palloiluhalli

28.02.    17:00

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – HBA-Märsky

Pyynikin palloiluhalli

04.03.    19:30

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – Torpan Pojat

Pyynikin palloiluhalli

11.03.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – Äänekosken Huima

Pyynikin palloiluhalli

18.03.    19:30

Divisioona B

Pyrintö Akatemia B – PeU-Basket

Pyynikin palloiluhalli

21.03.    17:00

Divisioona A

Pyrintö Akatemia A – LoKoKo Bisons

Pyynikin palloiluhalli